دانلود مقالات آموزشی, شن, فیلم آموزشی, مجله آموزشی

ساخت مسیر شنی ماشین رو

آموزش ساخت مسیر شنی

 ساخت مسیر شنی ماشین رو در فضای سبز ویلا 

اصول ساخت گذرگاه های شنی

گذرگاههای خاکی و مسیر های ماشین رو در مواقع بارندگی به شدت گل آلود شده .و رفت آمد در این مسیر ها بسیار مشکل می شود . شن و سنگریزه های تزینی با رنگ های طبیعی یک ایتم ارزان و کارامد برای این منظور می باشد. که براحتی این مسیر ها را بهبود بخشیده و علاوه بر جلوگیری از گل آلود شدن مسیر و هزینه بسیار کمتر آن. نسبت به بتن و اسفالت، زیبایی طبیعت را به ارمغان می آورد.

سنگ مناسب مسیر ماشین رو

سنگ مناسب مسیر ماشین رو

اصول پوشاندن خاک با سنگ ریزه های تزئینی

در صورتیکه مسیر هموار نیست و یا خاک نرم و سستی دارد حتما باید زیر سازی انجام شود.

ساخت بستر

ابتدا به ضخامت 4 الی 5 سانتی متر از سنگ ریزه های ساختمانی ارزان قیمت برای زیرسازی استفاده نمایید . این لایه بعنوان زهکش عمل می کند .و در مواقع بارندگی مانع مخلوط شدن سنگ ریزه های رنگی با خاک زیرین می شود.

ساخت مسیر شنی

ساخت مسیر شنی

لایه رویی

سپس به ضخامت 3 الی 4 سانتی متر با رنگ و سایز دلخواه از سنگ ریزه های تزئینی استفاده نمایید. برای دکور و ایجاد جلوهای طبیعی دلپذیر ،می توانید.از قلوه سنگ های تزئینی یا همان سنگ رودخانه ای با رنگ های طبیعی .بصورت پراکنده استفاده نمایید .

توجه نمایید که قلوه سنگ خیلی زود در اثر حرکت جابه جا میشود .پس حتما از شبکه های نگه دارنده استفاده کنید.

استفاده از قلوه سنگ در مسیر ماشین رو

استفاده از قلوه سنگ در مسیر ماشین رو

 

برای جلوگیری از درگیر شدن شن ها در آج چرخ ماشین معمولا سایز بادامی به اندازه 2 الی 3 سانتیمتر در این مسیرها استفاده می شود.

هیراد استون منتخبی از مجلات تخصصی.، درباره ایده های طراحی با سنگ.، فضای سبز واصول استفاده از شن و سنگریزه و قلوه سنگ در محوطه سازی،دکوراسیون داخلی یا خارجی را بصورت

رایگان.جهت دانلود و آموزش برای شما مشتریان گرامی در وب سایت قرار دهد.و به زودی مجلات جدید و بروز جهت دانلود آپلود خواهند شد.

 

صنایع سنگ هیراد

بزرگترین تولید و توزیع کننده شن، .سنگ ریزه، قلوه سنگ سفید ممتاز صادراتی. از مرغوبترین معادن سنگ با رنگهای طبیعی .و دانه بندی شده
تلفن 09121395112 و 09393939131 و 44604794-021
ارسال به تمامی نقاط کشور/صادرات بصورت عمده و خرده
http://www.hiradsang.com
https://www.hiradstone.com