پودر سنگ, دانلود مقالات آموزشی, دکوراتیو, سنگ رودخانه ای, سنگریزه, شن, فیلم آموزشی, قلوه سنگ, مجله آموزشی

هیراداستون،صنایع سنگ هیراد

هیراداستون

هیراداستون|صنایع سنگ هیراد

شرکت صنایع سنگ هیراد،هیراداستون یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان. شن های سفید ورنگی وهمچنین قلوه سنگ سفید رودخانه ای و قلوه سنگ رنگی طبیعی.، از اوایل  سال 1377 با بهره گیری از مرغوبترین معادن سنگ ایران، در رنگ های مختلف ذاتی. و نمره بندی شده در سایز های کاربردی می باشد.

این سابقه کار و تولید طولانی ما دلیل برکیفیت محصولات تولیدی دارد. بسیاری از پارکها و محوطه های اداری و شهری ومسکونی در کشور،با محصولات ممتاز هیراداستون تزئین شده است.

تولیدات

صنایع سنگ هیراد برنده جوایز متعددی از نمایشگاه های تخصصی سنگ درسراسرکشور می باشد.

 

هیراداستون

 

هیراداستون متعهد است نسبت به جامعه ای که درآن خدمت می کنیم ، تولید وعرضه شن، سنگ ریزه و قلوه سنگ سفید و رنگی با بهترین و بالاترین کیفیت و درراستای کسب رضایت مشتریان و حفظ محیط زیست کشورداشته باشد.صنایع سنگ هیراد نشان تجاری کیفیت می باشد

قلوه سنگ هیراداستون|سنگ رودخانه ای هیراد

سنگ هیراد تولید وعرضه کننده شن و سنگریزه در نه رنگ طبیعی و دانه بندی شده در هفت سایزمختلف و کاربردی، زیبایی و شکوه طبیعت را به محل زندگی و کار شما می آورد. انواع قلوه سنگ سفید و رنگی ممتاز هیراد ازبهترین آیتمها در طراحی های لوکس و دکوراسیون داخلی و خارجی، آبنما در سبکهای مختلف و باغهای رویایی باشکوه در ویلاها و تالارها می باشد.

مشتریان

عمده مشتریان هیراداستون شرکت های پیمانکار شهرداری ، شهرداری ها ، پیمانکاران ساختمان.، شرکت های طراحی و اجرای فضای سبز و دکوراسیون می باشند. (مصارف مختلف واش بتن، پوشش خاک به جای چمن در فضای سبزپارکی مناطق خشک و کم آب ، ویلا و حیاط ، نمای ساختمان ، موزائیک سازی ، ساخت مبلمان های سنگی شهر و پارکی و … ).

هیراد استون

این شرکت مفتخر است جهت رفاه حال مشتریان عزیزمان برای پروژه های کوچک یا حیاط کوچک منزل کلیه محصولات را در بسته بندی های حدود 20 و 25 کیلوگرمی بصورت خرده فروشی همان روز دراختیار عزیزان قرار دهد.

تماس با ما

برای دریافت اطلاعات کاملی از محصولات تولیدی سنگ هیراد، با کارشناسان ما در تماس باشید .کاتالوگ محصولات و راهنمای رنگ بندی وسایز بندی برای شما ایمیل یا از طریق نرم افزار های پیام رسان ارسال می گردد.

همچنین برای دریافت و دانلود مجلات خارجی ،فیلم های آموزشی یا کتاب آموزش رایگان در زمینه طراحی و ساخت فضاهای طبیعی با استفاده از سنگ و ایجاد ایده های بکر و زیبا از سایت های ما دیدن فرمایید .

 

 

صنایع سنگ هیراد

انواع شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ های تزئینی ممتاز با رنگ های کاملا طبیعی

از مرغوبترین معادن سنگ با درجه استحکام بالا

انتخاب طراحان حرفه ای دکوراتور و فضای سبز

ارسال به تمامی نقاط کشور بصورت عمده و خرده

Decorative Stone, Pebbles & Gravel

تلفن دفتر مرکزی در تهران :  44604794-021  و  09393939131  و  09121395112

تهران ، صندوق پستی 14515/1185

www.hiradsang.com

www.hiradstone.com

Email: hiradstone.ind@gmail.com