صنایع سنگ هیراد،هیراداستون

صنایع سنگ هیراد

سنگ هیراد از سال 1377 بزرگترین تولید کننده شن،.سنگ ریزه و قلوه سنگ ممتاز از مرغوبترین معادن سنگ کشور،.در رنگ های متنوع طبیعی و دانه بندی شده در سایز های مختلف می باشد.
سابقه طولانی ما نشان از کیفیت محصولات دارد. هکتارها پارک و محوطه های فضای سبز شهری ومسکونی در سراسر کشور،.با شن و سنگ ریزه های ممتاز هیراد تزئین شده است.

هیراد سنگ برنده جوایز متعدد از نمایشگاه های تخصصی سنگ در استانهای مختلف می باشد.
تعهد ما نسبت به جامعه ای که به آن خدمت می کنیم .تولید و عرضه شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ با بالاترین کیفیت در.راستای کسب رضایت مشتری و حفظ محیط زیست می باشد.

صنایع سنگ هیراد نشان تجاری کیفیت می باشد

قلوه سنگ هیراد

سنگ هیراد عرضه کننده شن و سنگریزه در نه رنگ طبیعی و دانه بندی شده در هفت سایز،.زیبایی و شکوه طبیعت را به باغهای شما می آورد. انواع قلوه سنگ ممتاز هیراد بهترین آیتم برای طرح های لوکس در دکوراسیون داخلی.، انواع آبنما و باغهای باشکوه در ویلاها و تالارها می باشد.
عمده مشتریان ما شهرداری ها ، شرکت ها و پیمانکاران ساختمانی.، شرکت های فضای سبز و شرکت های دکوراسیون داخلی می باشند. ( جهت مصارف مختلف واش بتن.، پوشاندن خاک در فضای سبزپارک ها و فضای سبز ویلا و حیاط ،.دکوراسیون داخلی ، نمای ساختمان ، صنایع موزائیک سازی ،.صنایع ساخت مبلمان های شهری و پارکی و … )
به گواهی مدیران و مهندسین شرکت های ساختمانی خریدار،. انواع شن رنگی و سنگ ریزه تزئینی و قلوه سنگ های ممتازعرضه شده .توسط صنایع سنگ هیراد از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به هیچ وجه تغییر رنگ نمی دهند.

تماس با ما: 

برای دریافت اطلاعات کامل محصولات شن، سنگریزه و قلوه سنگ های تزئینی صنایع سنگ هیراد.، با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ و راهنمای رنگ بندی و.سایز بندی برای شما ایمیل گردد.همچنین برای دریافت لیست قیمت شن / سنگ ریزه / قلوه سنگ / پودر سنگ.و همچنین اطلاع از تخفیف فروش ویژه برای شهرداری ها و انبوه سازان و پیمانکاران و شرکت های ساختمانی و فضای سبز و.دکوراتور با تلفن 44604794 -021 تماس حاصل فرمایید تا کاتالوگ های تخصصی و لیست قیمت برای شما ارسال شود.

 

صنایع سنگ هیراد تولید کننده شن و سنگریزه و قلوه سنگ ممتاز آماده صادرات و ارسال بصورت عمده و خرده به سراسر کشور می باشد.

 

صنایع سنگ هیراد
انواع شن ، سنگ ریزه و قلوه سنگ های تزئینی ممتاز با رنگ های کاملا طبیعی
از مرغوبترین معادن سنگ با درجه استحکام بالا
انتخاب طراحان حرفه ای دکوراتور و فضای سبز
ارسال به تمامی نقاط کشور بصورت عمده و خرده
Decorative Stone, Pebbles & Gravel
تلفن دفتر مرکزی در تهران :  44604794-021  و  09393939131  و  09121395112
تهران ، صندوق پستی 14515/1185
www.hiradsang.com
www.hiradstone.com
Email: hiradstone.ind@gmail.com

 

ما مصمم هستیم، برای جامعه ای که به آن خدمت می کنیم یک اعتبار باشیم ، یک مرجع با ارزش برای مشتریانمان .
صنایع سنگ هیراد در خدمت شماست .