شرایط مرجوعی 

صنایع سنگ هیراد تابع کلیه قوانین جاری کشورجمهوری اسلامی ایران می باشد و با پایبندی به اصل مشتری مداری و تولید محصولات با کیفیت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین تولید کنندگان سنگ ریزه و قلوه سنگ تزئینی شناخته می شود.
نظارت دقیق و تضمین ممتاز بودن کالا نشان‌دهنده‌ی اهمیت رضایت مشتری برای صنایع سنگ هیراد است.

عودت یا تعویض کالا

1/ اگر بار ارسال شده مغایر با سفارش خریدار باشد

بر این اساس اگر سنگ ریزه یا قلوه سنگ از نظر اندازه و رنگ ، مغایر با سفارش مشتری باشد، مشتری می‌تواند ظرف مدت 48 ساعت ، سنگ ریزه یا قلوه سنگ را مرجوع نماید.

در چنین شرایطی حتی هزینه‌ی ارسال بار نیز به عهده‌ی صنایع سنگ هیراد خواهد بود. بعد از اتمام این مدت صنایع سنگ هیراد هیچ مسئولیتی برای باز پس گیری بار ارسال شده ندارد.
بدیعی است سفارشات به صورت بسته بندی و درون کیسه های دربسته قراردارند و می بایست در همان شرایط و بدون بازشدگی و یا پاره شدگی و آسیب دیدگی و فقط ظرف مدت مذکور بازگردانده شوند.

هنگام خرید سنگ ریزه و قلوه سنگ بصورت فله ای در انتخاب رنگ و سایز دقت نمایید. چنانچه محصول خریداری شده بصورت فله ای از نظر ابعاد و اندازه و رنگ مغایر با سفارش مشتری باشد مشتری باید قبل از تخلیه بار ، اقدام به عودت کالا نماید.
در صورت تخلیه و بارگیری مجدد ، صنایع سنگ هیراد برای کالایی که به صورت فله ارسال می گردند تا ۵ درصد میزان خرید پرت محصول پیش بینی می نماید و خریدار با خرید محصولات بصورت فله ای با این موضوع موافقت خود را اعلام میدارد.

2/ در صورتیکه خریدار نظر خود را عوض کرده به هر دلیلی مایل به تعویض و یا عودت کالا باشد می تواند ظرف 48 ساعت طبق شرایط ذیل کالا را مرجوع نماید :

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کالا بدون هماهنگی با کارشناسان صنایع سنگ هیراد جداً، خودداری کنید. هیچ کالایی بدون تایید کارشناسان تحویل گرفته نمی شود.
سفارشات به صورت بسته بندی و درون کیسه های دربسته قراردارند ، با توجه به تخلیه و بارگیری مجدد در محل پروژه و تخلیه مجدد در محل کارخانه ، کیسه ها قوام خود را از دست می دهند لذا هزینه حمل و بارگیری و هزینه کیسه ها بعهده خریدار می باشد.

 

توجه مهم :

مشخصات کلی ، نمره بندی و رنگ محصولات در وبسایت درج شده است. اما با توجه به متفاوت بودن تنظیمات کامپیوترها و گوشی های موبایل ممکن است رنگ ها در دستگاه های نمایش با برند های گوناگون ،بصورت جزئی متفاوت دیده شوند.لذا قبل از خرید حتما با کارشناسان صنایع سنگ هیراد مشورت نمایید. توضیحات کامل از لحاظ جنس ، رنگ ، نمره بندی ، سایز مناسب برای پروژه شما و مقدار مورد نیاز برای پوشش سطح مورد نظر شما ، ارائه می گردد.
درصورت نیاز ،عکس یا فیلم محصولات را از طریق واتس آپ یا تلگرام در اختیار مشتری قرار می گیرد .